Sarbinowo

Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w sezonie letnim zamienia się w centrum warsztatów, eksperymentów i zabawy! Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych do odwiedzenia ośrodka, na terenie którego znajdziecie sklep z pamiątkami, punkty gastronomiczne, stoiska rękodzielnicze oraz urządzenia zabawowe.

Chętnie zabierzemy Was na warsztaty ekologiczne a ponadto każdego dnia, od poniedziałku do piątku zapraszamy na czarowanie z Harrym Potterem – poznacie tajniki magii oraz alchemii, będzie wybuchowo! Czeka na Was masa zaklęć oraz zajęcia rodem ze szkoły magii i czarodziejstwa! Opłata za uczestnika – 20 zł.

W czwartki wraz z Pomysłową Fabryką zapraszamy na trzy, różne pokazy edukacyjne z udziałem publiczności. Ciekawe doświadczenia, emocje, wciągająca zabawa i nauka, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią ambitną i niestandardową rozrywkę. Każdy pokaz składa się z szeregu eksperymentów prowadzonych przez doświadczonego prezentera. Na potrzeby pokazów wybraliśmy gorące i mrożące krew w żyłach widowiskowe eksperymenty, które wprawiają w zachwyt a jednocześnie wyjaśnią zachodzące procesy – Fizyka temperatur, Pełna próżnia oraz Tajemnice wody – opłata za uczestnika 25 zł/pokaz

Wakacje nad morzem nie miałyby swojego uroku, gdyby nie pamiątki przywiezione najbliższym. Zapraszamy do Smile Souvenir – tu w przemiłej atmosferze zakupicie pamiątki wykonane z muszelek, naturalne, drewniane ozdoby, muszle czy artykuły wykonane przez lokalnych rzemieślników. Na najmłodszych czekają pluszowe, nadmorskie zabawki oraz niezbędne rekwizyty na plaży – łopatki, wiaderka i foremki do piasku. Zapraszamy serdecznie od 9 do 21!