ROZEZNANIE RYNKU/ ZAPYTANIE O CENĘ na świadczenie usługi przygotowania i dostarczenia bufetu kawowego dla uczestników warsztatów w ramach projektu „Program poprawy jakości kształcenia ogólnego w Koszalinie”

Fundacja Nauka dla Środowiska (ndsfund) > Blog > Zamówienia > ROZEZNANIE RYNKU/ ZAPYTANIE O CENĘ na świadczenie usługi przygotowania i dostarczenia bufetu kawowego dla uczestników warsztatów w ramach projektu „Program poprawy jakości kształcenia ogólnego w Koszalinie”

Wybór Wykonawcy na świadczenie usługi przygotowania i dostarczenia bufetu kawowego dla uczestników warsztatów zgodnie z przedmiotem zamówienia w ramach projektu „Program poprawy jakości kształcenia ogólnego w Koszalinie”

Nr postępowania: 01/INKLU/PPJK/2025

Ofertę należy złożyć w jednej z wymienionych form:

  • osobiście od poniedziałku do piątku w siedzibie Fundacji Nauka dla Środowiska w Koszalinie przy ul. Andersa 32, 75-626 Koszalin, lub
  • pocztą tradycyjną/kurierem itp. na adres: Fundacja Nauka dla Środowiska, ul. Andersa 32, 75-626 Koszalin lub
  • skanem (SKAN PODPISANYCH DOKUMENTÓW) na adres e-mail szymanska@ndsfund.org

W nieprzekraczalnym terminie: do dnia 27.03.2025 r. do godz. 12:00. Decyduje data i godzina wpływu do siedziby Zamawiającego.

Oferty złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Załączniki:

Rozeznanie_rynku_Koszalin.pdf