Grzegorz Czerpak

Grzegorz Czerpak

Niepoprawny idealista wierzący, że kropla ma znaczenie dla rzeki, a owad dla całej przyrody. Ratowanie świata rozpoczął od siebie zmieniając nawyki i próbując dać drugie życie wszystkim zdawałoby się niepotrzebnym przedmiotom. Miłośnik kuchni zarówno od strony łyżki i talerza jak i od strony noża i patelni.

Justyna Węgrzynowska

Perfekcjonistka i mistrzyni dobrej organizacji pracy. Nasz dobry duch ds. cudzoziemców i pokładowy znawca medycyny naturalnej. Na krótką rozmowę lepiej zarezerwuj cały dzień, wciąga!

Jolanta Opalko

Zamiast w Bieszczady, to stamtąd przyjechała na równie piękne Pojezierze Drawskie. Jeśli na grzyby lub ryby, to tylko z Jolantą - naszym człowiekiem lasu. Miłośniczka papierkowej roboty.

Anna Pawlak

Wie o nas wszystko ogarniając, jak nikt sprawy kadrowe. Z natury skrupulatna pedantka. Chcesz sprawdzić? Poczęstuj Anię paluszkami!

Anna Kałamarz

Nasz Człowiek w Wałczu ds. ekonomii społecznej. Nie boi się wyzwań, niezastąpiony doradca w Sieci Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej. Idealny rozmówca do przegadanych nocy.

Dorota Lesiak

Fundacyjny "głos wyczucia estetyki". Większość logotypów naszych działań oraz całej oprawy graficznej to Jej Sprawka. Nikt piękniej nie fotografuje lasów i przyrody.

Izabela Rutkowska

Fundacyjny facylitator. Specjalistka ds turystyki z organizatorskim drygiem. Kocha podróże, dobre jedzenie, rower mtb, góry i pracę z ludźmi.