AKTUALNOŚCI

Rozeznanie rynku w celu oszacowania wartości zamówienia

12.02.2019

W związku z koniecznością dokonania szacowania wartości zamówienia dotyczącego zamówienia na Świadczenie usług hotelarsko – gastronomicznych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej  dla uczestników szkoleń realizowanych w ramach projektu pn. „Poszukiwacze zaginionych inicjatyw” [dotyczy uczestników szkoleń z terenu  Gmin: Gmin: Wałcz (wiejska), Miasto Wałcz, Złocieniec, Czaplinek, Kalisz Pomorski, Człopa, Mirosławiec, Wierzchowo] zwracamy się do Państwa z prośbą o oszacowanie kosztu realizacji zamówienia w odniesieniu do zakresu prac określonego w załączniku nr 1.

Wycenę proszę przesłać w formie wypełnionego formularza zgodnie ze wzorem stanowiącym załacznik nr 2 do niniejszego zapytania na adres e-mail: emilia.kasprzak@ndsfund.org wpisując w temacie wiadomości:

W związku z koniecznością dokonania szacowania wartości zamówienia dotyczącego zamówienia na Świadczenie usług hotelarsko – gastronomicznych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej lub dostarczyć osobiście do siedziby Fundacji Nauka dla Środowiska (ul. Racławicka 15-17 (budynek F), 75-620 Koszalin) w terminie do dnia 20.02.2019 r. do godz. 12.00.

 

Załączniki:

Opis przedmiotu zamówienia, formularz szacowania wartości zamówienia