Nabór podmiotów z terenu województwa zachodniopomorskiego do projektu „Region Dobrego Wsparcia” w zakresie wsparcia usług społecznych

OGŁOSZENIE

nabór podmiotów z terenu województwa zachodniopomorskiego do projektu
„Region Dobrego Wsparcia” w zakresie wsparcia usług społecznych

 

Zgłoś się i bezpłatnie skorzystaj z narzędzi, dzięki którym usprawnisz swoją pracę i staniesz się bardziej efektywny! Zapomnij o stosie papierów, ręcznym tworzeniu harmonogramów, kart czasu pracy, zestawień i monitoringów. Weryfikacja decyzji, koordynacja działań czy reakcja na sytuacje nieprzewidziane nie pochłonie tak wiele czasu, jak dotychczas.

Jeśli pracujesz w branży usług opiekuńczych, zarządzasz pracą opiekunów w jednostkach publicznych, na terenie województwa zachodniopomorskiego, to jest jedyny moment, aby otrzymać kompleksowy system wsparcia i koordynacji usług opiekuńczych zupełnie za darmo!

Dodatkowo w zestawie otrzymasz bezpłatnie innowacyjne akcesoria, które usprawnią proces wsparcia podopiecznego i pomogą w zapewnieniu jego bezpieczeństwa.

  • System Dobre Wsparcie – panel www koordynatora wraz z aplikacją dla opiekunów, zintegrowaną z panelem koordynatora,
  • Mobilna stacja do zdalnego pomiaru temperatury z odległości do 70 cm – urządzenie wyposażone w wysokiej jakości kamery identyfikujące twarz, czytnik kodu QR oraz termometr o dokładności 0,3 st. C. Stacja posiada również stanowisko automatycznej dezynfekcji rąk, oprogramowanie umożliwiające pełne raportowanie kto, kiedy i z jaką temperaturą wszedł do budynku oraz wywołuje alarm i blokadę drzwi dla osób nieuprawnionych lub z podwyższoną temperaturą,
  • Opaski (smartwatch) – mobilne urządzenia mierzące ciśnienie nadgarstkowe, pokazujące lokalizację, mające czujnik upadku oraz inne wybrane parametry życiowe. Ładowane magnetycznie, wodoodporne, wytrzymałe i lekkie z możliwością przywołania pomocy samodzielnie lub automatycznie.

Całość działań możliwa jest dzięki dofinansowaniu z RPO WZ 2014-2020 w ramach projektu pn. „Region Dobrego Wsparcia” realizowanego w partnerstwie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej z  Fundacją Nauka dla Środowiska.

Dzięki Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej  oraz partnerom projektu „Region Dobrego Wsparcia” istnieje możliwość skorzystania z innowacyjnych narzędzi w okresie od I kwartał 2021 r. do I kwartał 2023 r. bez żadnych zobowiązań finansowych po stronie podmiotów uczestniczących w projekcie. Ze względu na ograniczoną liczbę urządzeń o udziale w projekcie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

 

Na zgłoszenia (przesłane w formie podpisanego skanu formularza zgłoszeniowego) oczekujemy pod adresami:

Osoby do kontaktu:

Piotr Jaśkiewicz – tel.: 694807564 ;

Bartłomiej Zielonka – tel.: 509 816 943

Załącznik nr 1 Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2 Porozumienie _ Region Dobrego Wsparcia